DFRE-GR-TR Sıcaklık Ayarlı Swirl Difüzör

 
 

Sıcaklık ile yönetilen ayarlanabilir kanatlı swirl difüzör, KOOLAIR, model DFRE-GR-TR, 160 mm ile 400 mm çapları arasında 6 farklı boyutta mevcut.

Çelik kasa RAL 9010 boyalı, alternatif RAL renkleri talep üzerine üretilebilir. Önerilen kullanım yükseklikleri 3,5 ile 7 m arasındadır.

Açıklama

Termal ayarlanabilir swirl difüzör DFRE-GR-TR ile hem soğutmada (yatay dağıtım) hem ısıtmada (dikey dağıtım) konfor şartları için optimal hava hızlarını kanat açılarını ayarlayarak sağlıyor. Difüzör  Ø200 mm ile Ø 500 mm arasında 6 farklı çapta mevcut.

Yeni tasarımlar, yüksek hava debilerinin düşük hızlarda ve yaşam alanında termal konforu sağlayacak şekilde dağıtılmasını talep ediyor. Bu talepler ile birlikte oluşan estetik beklentisi swirl difüzörleri öncelikli bir seçenek haline getiriyor. Yüksek indüksiyon oranı ile hava hızlarını düşürürken yüksek karışım oranı sağlanıyor.

Ayarlanabilir kanatlı swirl difüzörler hava dağıtım yönünü dik ve yatay olarak değiştirebiliyor. Bu hareketi üfleme sıcaklığına göre termal bir eleman ile sağlayarak, manuel bir ayar veya elektrikli bir motor gerektirmiyor.

DFRE-GR-TR difüzörler, 3.5 m’yi aşan yüksekliklerde ısıtma, soğutma ve taze hava dağıtımında kullanım için uygundur. Bu difüzör, havaalanları, fabrikalar ve diğer kamu binaları gibi estetik ve kullanım kolaylığı gerektiren yüksek tavanlı alanlarda kullanım için tasarlanmıştır. Mevcut modüler tavanlara uyum için bu difüzörler kare panellere monte edilerek teslim edilebilir.for supplying cooled, isothermal and heated air. Çelik kasası standart olarak RAL 9010 boyalıdır. Özel renkler talep üzerine üretilir.