DVP Ayarlanabilir Kanatlı Difüzör

 
 

Ayarlanabilir kanatlı değişken atış yönlü KOOLAIR, model DVP difüzörler, soğutma (yatay atış) ve ısıtmada (dikey atış) sıcaklık dağılımı ve hava hızı kriterlerine uyum sağlayarak optimum konfor sunar.

Çelik kasalı difüzörler standart olarak RAL-9010 rengindedir.

Açıklama

Ayarlanabilir kanatlı difüzör, kanat hareketleri ile soğutma (yatay atış) ve ısıtmada (dikey atış) sıcaklık dağılımı ve hava hızı kriterlerine uyum sağlayarak optimum konfor sunar. Difüzör Ø125 mm ile Ø 800 mm  arasında 9 farklı boyda manuel kontrollü, Ø 250 mm ile Ø800 mm arasında motorlu veya termal elemanlı kontrollü olarak sunulur.

Ayarlanabilir kanatlı difüzör manuel olarak, elektrikli bir motor ile veya üfleme sıcaklığına göre çalışan termal eleman ile regüle edilerek havayı yatay, dikey veya belirli bir açıda dağıtabilir.

DVP difüzörler ideal olarak 3.5 m’yi aşan yüksekliklerde, soğutma, ısıtma ve havalandırma fonksiyonları için kullanılmalıdır. Bu difüzör yüksek tavanları olan hava alanları, fabrikalar, ve kamuya açık diğer alanlarda, kolay montaj, basit kontrol, yüksek hava debileri ve estetik uyumu nedeni ile tercih edilir.

Paslanmaz çelik kasa standart olarak RAL 9010 renginde üretilir, diğer RAL renkleri talep üzerine.