Hakkımızda

Tarih

1995 yılında kurulan Akcor Havalandırma Sistemleri A.Ş; ofis, otel, hastane, konut ve endüstriyel alan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri konusunda öncü teknolojileri uzman kadrosu ile Türkiye pazarına sunuyor. Yatırımcı, projeci, mimar ve uygulamacılara, Türkiye distribütörü olarak sunduğu ürünler konusunda teknik bilgi ve desteğini aktarmanın yanında kesintisiz servis hizmeti ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Vizyonumuz

20’li yaşlarına ulaşan şirketimizin vizyonu, hızla değişen dünyamızın evrim yasalarına uyum göstermektir. Enerji fiyatlarının sürekli yükselmesi, ozon tabakasının yıpranması, bio-enerji alanında alternatif yakıtlara gösterilen ilginin tarımsal üretim dengelerini bozması, bizlerin sektörümüze bakışında misyonumuzu yenileme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Misyonumuz

Artık misyonumuzun ana ilkesi, yaşadığımız yer küreye saygı ilkesidir. Bu nedenle pazarda yer alacağımız ürünlerin seçimlerinde; yüksek enerji verimliliği, ileri teknoloji, akıllı ve şık tasarım, çevre ve görüntü kirliliğine üst düzey duyarlılık, insan ve insanın doğa ile dengesini koruma, yatırımcıların kısa ve uzun süreli çıkarları, yaratıcı fikir ve yeni keşifler, öncelikli önem verdiğimiz unsurlardır.

Çözüm Ortaklarımız

Yüksek beklentilerimizin karşılanabilmesi, insan kaynağımızın yaşam boyu mesleki eğitim felsefesini de zorunlu kılmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın bilgi düzeyini arttırabilmemiz için farklı ülkelerde farklı teknolojilerin literatürlerini takip edip senteze ulaşabilmemiz gerekmektedir. Sektöründe örnek olan yabancı ortaklarımızla sağlam temelli bilgi köprüsünü kuramaya büyük özen göstermekteyiz. Böylelikle güncel kalmakta ve elde edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde sadece ülkemizde değil, uluslararası tedarikçi olma sıfatını da kazanmaktayız.

Türkiye distribütörü olduğumuz üreticiler:

Sürekli tazelenen bilgi birikimimizi değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmak ve onların deneyim ve fikirlerinden yararlanabilmek amacıyla yatırımcılarımızın, mimarlarımızın, projecilerimizin ve uygulamacılarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.