Prihoda’dan innovasyon – SquAireTex kumaş difüzör

Kumaş kanal ve hava dağıtım sistemlerinin en öncü markası Prihoda, alışılmış kumaş hava dağıtım ekimanlarının yanına yeni bir kumaş havalandırma ürün serisi ekledi. Tavan tipi kumaş difüzörler asma tavan montajına uygun şekilde üretildi. Kumaş yüzeyinin ve yönlendirici cepler ile geleneksel swirl difüzörlere denk veya daha üstün hava dağıtım performansları elde edildi. SquAireTex adı verilen bu yeni ürün serisi, düşük maliyeti, kolay montajı, düşük ağırlığı, sınırsız renk seçenekleri ve yıkanabilme özelliği ile öne çıkıyor.

Ürün AHR Expo 2016 (ABD) ve ACREX India (Hindistan) fuarlarında, jüri tarafından innovasyon ödüllerine layık görüldü.

Hava dağıtım özelliklerine göre kumaş tavan difüzörleri 3 farklı konfigürasyonda tasarlanmıştır:
squairetex-swirl-baslik

SquAireTex® kumaş swirl difüzörlerin, yerleri özenle hesaplanan ultrasonik kaynakla sabitlenen yönlendirme cepleri ile havanın tavanda bir coanda etkisi yaratacak şekilde dağıtılmasını sağlar. Patent bekleyen bu tasarım yüksek kullanıcı konforu için eksiksiz bir karışım en indüksiyon sunar.

squairetex-flow-baslik

SquAireTex flow® difüzörler perforasyon deliklerinden ve yönlendirme ceplerinden yararlanarak havanın tek veya çoklu yönde dağılmasını sağlar. Standart konfigürasyonların dışında özel konfigürasyonlar da oluşturulabilir.

squairetex-perfo-baslik

Tüm yüzey boyunca eşit dağıtılmış deliklerle oluşturulan SquAireTex perfo® laboratuvarlar, temiz odalar, mutfaklar, kapalı atış sahaları gibi kritik alanlarda düşük hava hızında laminar bir hava dağılımı sağlar.
Share this post

One reply on “Prihoda’dan innovasyon – SquAireTex kumaş difüzör

  • suity

    Arkadaslar, acaba mersin escort numaralar? adresinde olan han?mefendiler neden bizlere yahat icinde rast gelmiyor ki? Cazibeli ve iclid?sl?, kendini ve ne istediyini bilen bayanlar yaln?z bu sitelerde mi bir araya gelir? Inanm?yorsan, buyur gec ve test et.

    Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir