KTF Filtreli Laminar Tavan

 
 

comefaresoldiconlaborsa it

http://tecnolec-lavages.com/?semkis=autoopzionibinarie-e-sicuro autoopzionibinarie e sicuro KTF filtreleme tavanları tüm hastane düzenlemelerine uygun tek yönlü, yüksek verimli filtreleme sistemidir.

binaire opties binck Ameliyathanelerde EN-ISO-14644-1 ortam hava kalitesine ve ISO 14644-3 sızdırmazlık standarlarına göre ISO 5 sınıfına uyumludur.

Açıklama

الخيارات الثنائية نيويورك Kolay ve hızlı montaj içik modüler tasarım.

köp viagra på apoteket Basit ve güvenilir bir kilitleme sistemi ile HEPA filtre bakımı çok kolaylaşır ve bakım süreleri kısalır.

win binaire opties Monte edildiği yüzeyin üzerinde tek yönde laminar hava dağıtımı iletavandan düzenli difüzyon. İndüksiyonsuz hava dağıtımı.

Plenum kutusu RAL 9010 boyalı galvaniz çelik. Alüminyum ve AISI-304 paslanmaz çelik seçenekleri. Farklı boyutlarda üretim. Hava sızdırmazlığı sağlamak için plenum tamamen düz ve su tutmazdır, köşelerde sızdırma engellenir. Üfleme menfezi perfore çelik plakadır ve perfore alan %50’dir. Yüksek verimli H-14 veya U-15 filtreleri standart boyutlar. Filreler 68 mm gibi düşük yüksekliklerdedir. Ünite düşük basınç kaybı avantajı sunar (100 Pa ile 200 Pa arası).