DF-49-TR Sıcaklık Ayarlı Jet Nozul

 
 

opciones binarias 24

binära optioner bdswiss Uzun atışlı, termal eleman ile otomatik regülasyonlu difüzör, KOOLAIR, model anyoption test DF-49-TR, geniş alanlarda hava dağıtımı için kullanılır. Alüminyum malzemeden üretilir ve talep üzerine istenen RAL rengine boyanır.

Può anche essere obliquo: in salita o in discesa. http://kidpowercs.org/azioni-binare.pdf azioni binare Spread ridotti No Tobin Tax Fai trading da protagonista 26 Borse mondiali e più di 50 cambi fra valute con quotazioni in real time. Konfigürasyonu difüzörün her yöne en fazla ±30º olmak üzere hareketine imkan sağlar. Montaj vidalarının gizlenmesi için bir çerçeve mevcuttur.

Açıklama

pair options brokers Sıcak hava dağıtıldığında, manuel çalışma veya güç beslemesi gerekmeden kendi mekanizması nozulu aşağı hareket ettirerek önceden belirlenen optimum açıya getirir. Bu şekilde hava, yaşam alanına doğru açı ve hızda ulaşarak gerekli etki alanını kaplar. Nozul en fazla -30º hareket ettirilebilir. Soğuk hava dağıtmı başladığında, tanımlanan mekanizma ters yönde harekete başlar. Nozul açısı, difüzörün üzerindeki göstergeden izlenebilir.